Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Наслов:
KUKAVICE IZ MIDWICHAГодина:
2022Жанр:
драма, мистерија, научна фантастика, хорорТраење:
50 минГлавни улоги:
Max Beesley > Paul Haynes
Mark Dexter > Stewart McLean
Keeley Hawes > Dr. Susannah Zellaby
Samuel West > Bernard Westcott
Dexter Sol Ansell > David Saunders
Jeremy Sebbane > Hannah Moran
Rebekah Staton > Mary-Ann Philips
Hannah Tointon > Rachel Saunders
Aisling Loftus > Zoë Moran
Laura Doddington > DS Mayes
Amy Cudden > Sarah McLean
Marianne Oldham > Jane Colter
Ukweli Roach > Sam Clyde
Lara Rossi > Jodie Blake
Lewis Reeves > Curtis Saunders
Опис:
Serija je bazirana na istoimenom romanu Johna Wyndhama, klasiku koji je prvi puta objavljen 1957. godine i već je poslužio kao inspiracija za čak dva filma, od kojih je jedan Village of the Damned (Selo prokletih) Johna Carpentera.
Midwich je miran gradić u kojem se ništa posebno ne događa. Odnosno, sve do sumraka jednog kasnog ljetnog dana, kada svi unutar određenog područja grada padnu u nesvijest. Zanimljivi incident se čini privremenim i pogođeni se vraćaju svijesti, ali svaka žena u reproduktivnoj dobi unutar zone iznenada je i neobjašnjivo zatrudnjela. Kako djeca ovog fenomena rastu, postaje jasno da nisu s ovoga svijeta. [inverzija]
Oбработил/ла:
Diaz- Слично за гледање
- Коментари на филмот/серијата (3)
The Undeclared War (2022)
драма, научна фантастика, трилер
Godine 2024. vodeći tim analitičara u srcu britanske vlade tajno radi na odbrani od stranog sajber-napada na izborni sistem zemlje.
Sherwood (2022)
драма, криминалистички, мистерија
Dva šokantna i neočekivana ubistva potresaju već podeljenu zajednicu, što je dovelo do jedne od najvećih hajki na ljude u britanskoj istoriji.
The Rising (2022)
драма, криминалистички, фантазија, трилер
Neve Kelli (Klara Rugaard) je mlada žena koja se budi na nepoznatom mestu nakon noćne zabave. Zbunjena odlazi do porodice i prijatelja koji je već traže. Ali kada je stigla kući, Neve je doživela...
Night Sky (2022)
драма, фантазија, авантура
Serija prati bračni par Frenklin i Ajren Jork koji otkrivaju portal u svom dvorištu koji vodi do čudnovate i napuštene planete.
За коментирање мора да бидете пријавени!
eXtreme member
16.07.2022. 10:50
Skoro je bas bio film na tv-u, a mini-seriju sa pocetka osamdesetih pre nekoliko godina videh na blic, i ja sam se pitao zasto i rekoh pa mogli bi i onda vidim Dan Trifida (2009) (TV Mini Series) , a i ovo su ekranizovali dva puta ( kao Village of the damned, i nastavak Children of the Dammed) , samo sto sam Karpenterov rimejk gledao, Reeve je bese odmah nakon premijere doziveo nesrecu.eXtreme member
16.07.2022. 09:35
Eh sto ne naprave nesto novije po romanu Dan Trifida od istog pisca to bi bas voleo. Nije neko knjizevno remek delo ali u ono vreme originalno i zanimljivo.Approval team
15.07.2022. 23:05
Seriju je preveo Diaz 👍