Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Година:
2026Жанр:
драма, акција, фантазија, авантураТраење:
110 минРежија:
Craig GillespieСценарио:
Tom King, Bilquis Evely, Bilquis Evely, Otto Binder, Al Plastino, Ana NogueiraГлавни улоги:
David Krumholtz > Zor-El
Jason Momoa > Lobo
Matthias Schoenaerts > Krem of the Yellow Hills
Eve Ridley > Ruthye Marye Knoll
Ferdinand Kingsley > Elias Knoll
Emily Beecham > Alura In-Ze
Alice Hewkin > Sklarian Raider
Diarmaid Murtagh > Drom Baxton
David Corenswet > Kal-El
Milly Alcock > Kara Zor-El
Wil Coban > Brute
Опис:
Kada neočekivan i nemilosrdan neprijatelj udari preblizu doma, Kara Zor-El, poznata kao Supergirl, udružuje se s neočekivanim saveznikom i kreće na epsko međuzvjezdano putovanje osvete i pravde.
Oбработил/ла:
bojan969- Слично за гледање
- Коментари на филмот/серијата (14)

The Batman Part II (2027)
драма, криминалистички, акција

His & Hers (2026)
драма, криминалистички, мистерија
Razdvojeni supružnici, detektiv i novinarka, natječu se u rješavanju slučaja ubojstva u kojem bi oboje mogli biti osumnjičeni.

Chief of War (2025)
драма, историски
Serija govori o krvavoj borbi za ujedinjenje havajskih plemena u 18. veku, kako bi se zajednički oduprli nemilosrdnim kolonizatorima. Momoa je, naravno, hrabri poglavica - ujedinitelj...

Masters of the Universe (2026)
драма, анимиран, семеен, акција, фантазија, научна фантастика, авантура
He-Man, najmoćniji čovek u galaksiji, suprotstaviće se zlu koje donosi Skeletor, a sve u nameri da spase planetu Eternia i zaštiti tajne zamka Grayskull.



За коментирање мора да бидете пријавени!
eXtreme member
23.06.2026. 23:34
@Mizi sve si rekao mada sam ja pre toga pricao nesto malo opsirnije ali jednim delom tvoje izjave se potpuno slazem: sjebase sve sto smo nekada voleli ali ajde , gledaceu ovu super girl zbog devojke sto mi se svidja , davno je ovo prestalo da bude nesto carobno kao nekad....eXtreme member
23.06.2026. 21:32
Da bio je sukob Akvamena I Loba kao I Akvamena I ... bilo je svega znas od kada su stipovi, multiverzumi, I ostale zaebancije. Da sad tek sam video da Mamoa glumi Loba glupost, kao i za Roberta da glumi Doktora Duma, sou. Tu SI u pravu. Mada Doktor Dum je zeznut lik, zeznuli su se sa prvom pricom sa cetvorkom I Norin Radom Koji je isto dobra, to je na neki neki nacin lose proslo. A to za glumce pogledaj ko glumi Skeletora, realno mogao je bilo ko da glumi.eXtreme member
23.06.2026. 19:07
Ali, gledajte apsurd, Akvamen glumi neprijatelja Superdevojke ahahaha.....Pa da li su oni normalni, dobro da nisu iznajmili Kavila da igra generala Zoda, za ne poverovati, ej bre u Nesvetojšumi ima oko 280 000 glumaca, oni vrte jedne te iste. U krug.
Oni se sprdaju sa nama, bez ustručavanja.
ALI, pošto Ajron Men igra Doktora Duma koji POBEĐUJE, sve je nemoguće moguće.