SupergirlPogledaj trailer!

Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Оцена од корисниците
-
 
Supergirl

Година:

2026

Жанр:

драма, акција, фантазија, авантура

Траење:

110 мин

Режија:

Craig Gillespie

Сценарио:

Tom King
, Bilquis Evely
, Bilquis Evely
, Otto Binder
, Al Plastino
, Ana Nogueira


Главни улоги:


David Krumholtz
  >  Zor-El
Jason Momoa
  >  Lobo
Matthias Schoenaerts
  >  Krem of the Yellow Hills
Eve Ridley
  >  Ruthye Marye Knoll
Ferdinand Kingsley
  >  Elias Knoll
Emily Beecham
  >  Alura In-Ze
Alice Hewkin
  >  Sklarian Raider
Diarmaid Murtagh
  >  Drom Baxton
David Corenswet
  >  Kal-El
Milly Alcock
  >  Kara Zor-El
Wil Coban
  >  Brute

Опис:


Kada neočekivan i nemilosrdan neprijatelj udari preblizu doma, Kara Zor-El, poznata kao Supergirl, udružuje se s neočekivanim saveznikom i kreće na epsko međuzvjezdano putovanje osvete i pravde.

Oбработил/ла:

bojan969
  • Слично за гледање
  • Коментари на филмот/серијата (14)

За коментирање мора да бидете пријавени!

  • Shadow07.
    eXtreme member
    23.06.2026. 23:34
    @Mizi sve si rekao mada sam ja pre toga pricao nesto malo opsirnije ali jednim delom tvoje izjave se potpuno slazem: sjebase sve sto smo nekada voleli ali ajde , gledaceu ovu super girl zbog devojke sto mi se svidja , davno je ovo prestalo da bude nesto carobno kao nekad....
  • AlexDeLarge
    eXtreme member
    23.06.2026. 21:32
    Da bio je sukob Akvamena I Loba kao I Akvamena I ... bilo je svega znas od kada su stipovi, multiverzumi, I ostale zaebancije. Da sad tek sam video da Mamoa glumi Loba glupost, kao i za Roberta da glumi Doktora Duma, sou. Tu SI u pravu. Mada Doktor Dum je zeznut lik, zeznuli su se sa prvom pricom sa cetvorkom I Norin Radom Koji je isto dobra, to je na neki neki nacin lose proslo. A to za glumce pogledaj ko glumi Skeletora, realno mogao je bilo ko da glumi. 
  • Mizi
    eXtreme member
    23.06.2026. 19:07
    Ali, gledajte apsurd, Akvamen glumi neprijatelja Superdevojke ahahaha.....
    Pa da li su oni normalni, dobro da nisu iznajmili Kavila da igra generala Zoda, za ne poverovati, ej bre u Nesvetojšumi ima oko 280 000 glumaca, oni vrte jedne te iste. U krug.
    Oni se sprdaju sa nama, bez ustručavanja.

    ALI, pošto Ajron Men igra Doktora Duma koji POBEĐUJE, sve je nemoguće moguće.

{{message}}

{{item.title}}